Ozdravný pobyt CHORVATSKO 2022

Vážení rodiče, dle projeveného zájmu a po zkušenostech z předchozích let jsme se rozhodli i v tuto složitou dobu uspořádat pobytový zájezd do Chorvatska. Ubytování máme zajištěno v Pensionu ALDOMAR, kde bude ubytována pouze naše škola. Zájezd je určený pro žáky, kteří nemají výchovné problémy (ředitelská důtka, 2. stupeň z chování).

Termín zájezdu:       17. – 26. 6. 2022

Cena:                          7.790,-Kč + pojištění 300,-Kč (30,-Kč/den)

zahrnuje pobyt na 7 nocí včetně stravy (plná penze) a dopravy (klimatizovaný autobus).

Místo:                         Chorvatsko – Biograd na Moru – Pension ALDOMAR –

apartmány pro 4-6 osob, penzion se nachází cca 200 m od moře.

Vedoucí kurzu:         Mgr. Alena Ptáčková

Další doprovod:         Mgr. Dagmar Kulísková, Petra Mikšová, Bc. Michaela Straková, Ing.Marcel Čerňanský

Zdravotník:                 Blanka Fišerová

Biograd na Moru je turistická metropole zábavy a nekonečných pláží. Jedná se o typické středomořské chorvatské městečko ležící 25 km jižně od Zadaru. Pláže, které jsou ohodnoceny modrou vlajkou, mají stín a pozvolný vstup do moře, jsou štěrkovité s betonovými platy. Ubytování se nachází mimo rušnou část města, cca 200 m od pláže. Centrum města a hlavní pláž jsou vzdáleny od penzionu asi 10 minut chůze.

Záloha:                       min 2.500,-Kč do 31. 3. 2022

–          v březnu bude sjednáno cestovní pojištění (300,-Kč) – vztahovat se bude i na storno zájezdu (nemoc, Covid-19)

Cestovní doklad:       žáci musí mít platný cestovní pas – konec platnosti cestovního pasu nesmí být dříve než 22. 12. 2022.

O dalších podrobnostech zájezdu Vás budeme informovat.

Závazná přihláška Chorvatsko

Soubory ke stažení

zavazna-prihlaska-chorvatsko-1.doc (180 KB)

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.