Charitativní akce na podporu Ukrajiny

Vážení rodiče, milí žáci, vzhledem k současné situaci chce i naše škola vyjádřit podporu a účast ukrajinským občanům. Proto jsme se ve spolupráci s Nadačním fondem BigMat z Litoměřic rozhodli zorganizovat několik charitativních akcí.

První charitativní akce proběhne již tento pátek 4. 3. od 10:30 do 14:30 před naší školou, kde budeme prodávat nealkoholický  NÁPOJ MÍRU v barvách ukrajinské vlajky. Minimální cena nealkoholického nápoje bude: 0,2l 20,- Kč a 0,3l 40,- Kč.

Druhá charitativní akce se bude konat v pondělí 7. března a úterý 8. března ve škole o velkou přestávku, kdy se budou prodávat lízátka a kinder vajíčka za 10,-Kč, 20,- Kč nebo 30,-Kč. Při nákupu cukrovinek každý dostane stužku v barvách ukrajinské vlajky.

Finanční výtěžek bude věnován transparentnímu účtu NF BigMat, který má letité zkušenosti s charitou a je naprosto transparentní.  Finanční prostředky se použijí pro základní potřeby konkrétních ukrajinských rodin a koupi konkrétních potřebných věcí.  O průběhu sbírky, jejím předání a využití Vás budeme informovat!

Děkujeme Vám za solidaritu a ochotu!

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.