Páteční charitativní akce na podporu Ukrajiny

První naše charitativní akce na podporu Ukrajiny byla naprosto úžasná! ❤️A výsledná suma je nečekaná!!!! Vážení a milí příznivci, prodali jsme 50 litrů mírového nápoje!!! A částka po první sbírce činí neuvěřitelných 29 171,- Kč😍😍😍😍!!!! A to ještě pokračujeme v pondělí a v úterý další akcí!!!! Takže suma pro NF BigMat bude vyšší!!! DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM, VŠEM MALÝM A VELKÝM POMOCNÍKŮM!!!!! Děkujeme za podporu pana Jana Krátkého – Potraviny Krátký, ❤️který nám daroval minerální vody a citróny, a děkujeme paní Martině Hanzalové – Papírnictví Hanzalová za darování kelímků.❤️ A děkujeme také školní jídelně za zapůjčení 2 várnic.❤️

Zde jsou fotografie:

Charitativní akce na podporu Ukrajiny

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.