Školní družina slavila MDD a blížící se konec školního roku

V pátek 27.5. se celá školní družina sešla na školním hřišti, aby oslavila společně s rodiči a vychovatelkami MDD a zároveň i zakončila školní rok v ŠD. A tak se školní hřiště a přilehlé plochy hemžily dětmi, které se snažily splnit zadané úkoly na jednotlivých stanovištích (např. skákání v pytli, chytání rybiček, skládání vlaštovky aj.). Po splnění disciplín dostaly děti sladkou odměnu a opekly si buřtíky na ohni. Nakonec si i vystály frontu na cukrovou vatu.

Rodiče se v průběhu odpoledne mohli občerstvit u našeho stánku, kde jim vychovatelky napekly slané i sladké dobroty.

Užili jsme si odpoledne plné zábavy a k tomu ještě naplnili svá bříška.

Vychovatelky děkují všem učitelkám, které se našeho odpoledne aktivně účastnily.

Za školní družinu Eva Motlová

Fotogalerii z akce si prohlédněte zde: http://zsabarakalovosice.rajce.idnes.cz/Detsky_den_se_skolni_druzinou/