Deštivé počasí sportovní den neohrozilo

I přes nepřízeň počasí učitelé uspořádali pro žáky 2. stupně netradiční dopoledne. Každá třída se svým třídním učitelem prošla mnoha sportovními disciplínami a nechyběly ani činnosti zaměřené na myšlení a spolupráci.

Žáci si zahráli nejen kopanou a házenou, ale vyzkoušeli si i svou šikovnost na trati plné nástrah. Zúčastnili se poznávání rostlin, nerostů, replik lidských orgánů a hub, a také ve stylu soutěže Kufr poznávali neznámé předměty.

Celé dopoledne vládl sportovní duch, soutěživost, přátelství a kooperace. Zkrátka vydařená oslava Mezinárodního dne dětí a výtečné zážitkové a sportovní dopoledne.

Fotogalerii z akce si prohlédněte zde: http://zsabarakalovosice.rajce.idnes.cz/Sportovni_den_2._stupne/

 

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.