Úspěchy v soutěži GYMLOVO 4 YOU

V prosinci 2015, tři ze čtyř týmů úspěšně zvládly online test připravený učiteli z Gymnázia Lovosice. Jako každý rok byly otázky záludné. Letos se povedlo třem našim týmům dostat do velkého finále, které se konalo 16. února 2016 v prostorách gymnázia.

Na žáky čekaly různé úkoly ze všech předmětů – např. poznávání chemických roztoků, praktické úkoly z fyziky. Přírodopis byl zaměřen na hmyz, zeměpis na poznávání států, výtvarná výchova na určení výtvarných děl a technik. Týmům také mohli bodové přispět jejich učitelé, paní učitelka Jansová tak přispěla body nasbíranými ze zeměpisu, přírodopisu, sportu a němčině.

Všichni se velmi dobře poprali se záludnými úkoly a jeden tým dokonce postoupil do finále prvních šesti (A. Vostrá, K. Chudobová a A. Lupínek). O konečném výsledku rozhodla až opičí dráha, kde všichni museli zvládnout řadu záludných pohybových úkolů.

Další dva naše týmy si také vedly výborně a patří jim velké díky za reprezentaci školy (K. Malý, J. Čapková, J. Šmíd, T. Jelínek, N. Dragounová M. Salačová).

Děkujeme všem za velice pěknou reprezentaci a doufáme, že si akci užili a že za rok si zase rádi na gymmnáziu pěkně zasoutěží.

Mgr. Hana Jansová

 

Fotogalerie z akce: GymLovo 4YOU

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.