2.A a 3.A – Ozdravný pobyt – Sloup v Čechách

8.2. pondělí – Dneska byly děti na procházce po okolí, hrály hry na hřišti a vyráběly si vlajky.

9.2. úterývzkaz: Dneska jsme vstávali brzy, abychom se vypravili na hrádek ve Sloupu, kam pan průvodce přijel jen kvůli nám. Výhled i samotný hrad byl úžasný. Jen ten vítr…. Odpoledne jsme se byli projít po okolí, a poté nás už čekalo soutěžení. Měli jsme turnaj v pexesu a ve skládání puzzle. Celkovým vítězem v pexesu byl Pepča Kubalík. Pepa Toušek a Amálka Nytlova meli nejrychlejší čas ve skládání puzzle. Chystáme se do postýlek, ale nejprve musíme sníst sladký zákusek, který jsme dostali od pana vedoucího. Taky se máte tak krásně jako my?

10.2. středa – vzkaz: Dnes jsme měli delší výlet do Nového Boru – do SKLÁRNY SLÁVIE. Exkurze byla úžasná. Několik děti si mohlo i vyzkoušet foukat do sklářské pišťaly. Odpoledne nás čekala ještě jedna procházka do Lesního divadla a po večeři dlouho očekávaná PYŽAMOVÁ DISKOTÉKA.

Fotogalerii naleznete zde: Ozdravný pobyt Sloup v Čechách