Školní kolo zeměpisné olympiády

Do školního kola zeměpisné olympiády se zapojilo celkem 25 žáků z 2. stupně. Každého čekali celkem tři různé testy, které prověřily jejich praktické znalosti, vědomosti a dovednost pracovat s atlasem.

Vítězové z každé kategorie postupují do okresního kola, které se uskuteční v Litoměřicích v polovině února. První místo v kategorii 6. tříd obsadily dvě žákyně – Veselá Nikola (6.A) a Zimáková Tereza (6.B) a bude je tak čekat ještě finální souboj, kdo pojede školu reprezentovat na okres. V kategorii 7. tříd zvítězil s velkým náskokem Dominik Pokorný ze 7. A. Ve společné kategorii 8. – 9. tříd obsadil první místo s těsným náskokem Lupínek Antonín z 8. B.

Vítězům jednotlivých kategorií gratulujeme a přejeme hodně sil do těžšího okresního kola. Všem ostatním soutěžícím patří velká pochvala za vynikající zvládnutí obtížných testů ze zeměpisu.

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.