Okresní kolo v přehazované dívek (6.-7. tříd)

Děkujeme za reprezentaci našemu dívčímu týmu, který se dne 27.1. 2016 zúčastnil okresního kola v přehazované v Litoměřicích.

Po prvním zápase se naše dívky sehrály a dokázaly v dalších zápasech konkurovat a držet krok s ostatními týmy škol našeho okresu. V posledních zápasech dokázaly řadu týmů potrápit velmi těsným skóre a předvedly velmi pěknou hru. Věřím, že v dalším roce se dívky více sehrají a dokážou vybojovat lepší výsledky.

Pro většinu z nich to byl první opravdový turnaj v přehazované a první reprezentace školy v týmovém sportu. Děkujeme všem našim hráčkám: Hoppová B., Šulcová B., Konvalinková N., Klimešová A., Klausová B., Pokorná A., Šiknerová M., Beránková K. a Durková V.

hra

Další obrázky jsou zde.

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.