OZDRAVNÝ POBYT 8.A, DOKSY 21. – 26. 10. 2018

nepříznivému počasí jsme si nenechali výlet zkazit. Cestou na Bezděz, stejně jako při všech venkovních činnostech, jsme byli doprovázeni hrou jako např.: Strážný anděl. V čem hra spočívala? Každý si večer vylosoval kartičku se jménem člověka, kterému pomáhal nebo mu prostě dělal radost. Do penzionu jsme se vrátili přímo na večeři a potom nás čekaly ještě nějaké večerní hry.

Ve středu nám moc nepřálo počasí, a tak jsme zůstali v penzionu zabaveni jiným programem. Naštěstí se nám odpoledne vyjasnilo, šli jsme hrát do lesa Zločince. Celou hodinu jsme měli na to, abychom hledali zločince, zapamatovali si jejich vzhled a podle čísel je nadiktovali svému týmu. Sice to byla hra náročná, ale nás všechny moc bavila.

Následující den čtvrtek skrýval překvapení, ke kterému jsme postupně dostávali indicie. Nikdo netušil, jaké překvapení nás čeká, ale naštěstí tomu přišli na kloub Pavel s Tondou. Lanové centrum, opravdové překvapení. Tak jsme se tedy ocitli před lanovým centrem a skoro všichni jsme se odhodlali k závěru, že tu výšku i překážky překonáme. Někdy to bylo pěkně těžké, ale všichni jsme se v pořádku dostali na pevnou zem. Dokonce šla i paní učitelka Kozelková, která „neměla“ vůbec strach.

Poslední den jsme strávili uklízením a balením kufrů. Pomalu nám začalo docházet, jak vše rychle uteklo. Tak jsme se tedy vypravili vlakem zpátky do Lovosic, kde na nás odpoledne čekali rodiče dychtiví po našich zážitcích. Celý pobyt se nám moc líbil, a tak na něj nikdy nezapomeneme! Zvláštní poděkování od celé třídy patří paní učitelce Kozelkové, paní asistentce Hoppové a paní vychovatelce Mikšové.

Sofie Beránková a Aneta Nováková, 8.A

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.