Hlasujte pro film 2.A – v projektu Penny Market Filmová škola

6.10. 2014 – se naše třída 2.A zúčastnila projektu – Penny Market Filmová škola. Navštívil nás filmový štáb, který žákům vysvětlil, jak se natáčí film. Žáci byli seznámeni s cílem projektu, a poté rozděleni do dvou skupin. Každé skupině pomáhal jeden filmař.

Obě skupiny žáků měly k dispozici Mini městečko tvořené z lega. Situace přirozeně plynula, svou dětskou tvořivostí a za pomoci fantazie žáci začali společně vymýšlet scénář. Každý měl svou hereckou roli a aktivně se na tvorbě filmu podílel. Po napsání scénáře proběhlo samotné natáčení, ze kterého vznikly dva velmi pěkné filmy, které můžete od pondělí 13.10. vidět na www.pennymestecko.cz. Budeme moc rádi, když nás na uvedených stránkách po nutné registraci podpoříte přidáním hlasu.

Žáci účastí na daném projektu získali cenné zkušenosti a odnesli si nezapomenutelné zážitky z natáčení vlastního příběhu.

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.