Dýňový den v 5.A

Hezký den prožili žáci 5.A v pátek 2.11. Patřičně oblečeni do oranžového, zeleného nebo hnědého  si do školy všichni přinesli dýni. Během dopoledne porovnávali velikost a hmotnost svých dýní, nakonec je vydlabali a ozdobili.

Navečer se sešli ve vyzdobené škole, kde pro ně byly připraveny zábavné hry a soutěže. Vyrobili si svého kostlivce, pokoušeli se pouze pomocí zubů vylovit z vody jablko. Velikou zábavu si užili při vytváření “strašidla” ze svého kamaráda za pomocí toaletních papírů. Jednoduchými otázkami měli zjistit, jakou pohádkovou postavu jsou. V celé škole hledali lístečky s tajenkou.

Zábavný večer rychle uběhl – nakonec si všichni připravili své karimatky a spacáky. Moc se spát nechtělo a někomu se zavíraly oči jen velmi pomalu.Noc utekla – ráno všichni obdrželi diplom za aktivitu, šikovnost a píli. Jejich krásné dýně pak ozdobili zahradu školy.

Fotografie si můžete prohlédnout zde: Dýňový den v 5.A

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.