Veselá věda v Mšeném-lázních – 4.A a 5.A

Žáci 4.A a 5.A se zúčastnili charitativní vědecké show v obci Mšené – lázně. Z výtěžku vstupného tak částečné pomohli dvěma nemocným chlapcům, kteří to aktuálně potřebují.

Díky této akci mohli žáci nahlédnout do světa vědy a chemie. Ředitelka ZŠ Mšené – lázně pod záštitou obce a společně se svými žáky uspořádali zajímavou a poučnou podívanou. Různými pokusy ukázali, jak fungují fyzikální a chemické zákony v praxi.

Na konci celé akce si mohli žáci zakoupit gastromolekulární pochutiny. Například zmrzlinu vyrobenou ze suchého ledu, bez konzervantů a tzv. éček. Zmrzlina se vyráběla přímo před zraky diváků. Nadšení všech zúčastněných bylo veliké.

Jsme rádi za vynikajicí podívanou a přejeme si více takových zajímavých akcí, kterými můžeme pomoci těm, kteří to opravdu potřebují!

Fotogalerie:Veselá věda se 4.A a 5.A

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.