Velký úspěch v soutěži GYMLOVO 4YOU

V prosinci 2014 naše tři týmy úspěšně zvládly online test připravený učiteli z Gymnázia Lovosice. Otázky byly záludné jako každý rok, ale i letos se povedlo všem týmům dostat do velkého finále, které se konalo 10. února 2015 v prostorách gymnázia.

Složení týmů bylo trochu pozměněno z důvodu účasti členů na jiných soutěžích s pro různá lékařská vyšetření. I přesto náhradnicí splnili svůj úkol výborně. Na žáky čekaly různé úkoly snad ze všech předmětů (hledání chemických prvků, konverzace v angličtině, poznávání rostlin a živočichů, různé luštění rébusů a spojovaček, nechyběl ani tanec, zpěv či recitace…

Všichni se poprali se záludnými úkoly velmi dobře a jeden tým složený pouze z dívek (Takáčová Lucie, Lopatová Adéla, Salačová Michaela) dokonce postoupil do finále prvních pěti. O konečném výsledku rozhodla až opičí dráha, kde holky musely zvládnout přenášení žíněnek, podlézání části švédské bedny, skluzavku, hod raketou, a nakonec i běh na běžkách. Svým sportovním výkonem si nakonec vybojovaly krásné 2. místo!! Gratulujeme!

Další dva týmy (Vostrá Adéla, Žádník Michal, Harrerová Elizabeth Šmíd Jiří, Šuma Marek a Lupínek Antonín), které byly letos v soutěži poprvé si nevedly vůbec špatně, dokonce z některých úkolů získaly plný počet bodů. Věřím, že za rok budou jejich výsledky ještě lepší. Budou bohatší o další informace a už budou mít za sebou základy chemie, kterou naši sedmáci ještě ve škole nemají. Týmům také mohli bodově přispět jejich učitelé, pí. učitelka Jansová přispěla body nasbírané v dějepise, přírodopisu a sportu.

Děkujeme všem za velice pěknou reprezentaci a doufáme, že si akci užili a za rok si zase na gymplu pěkně zasoutěžíme.

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.