Vánoční setkání aneb 4.B potěšila seniory

Vánoce 2019

Nesem vám noviny…, My tři králové…, Narodil se Kristus Pán… tyto krásné koledy vnesly vánoční atmosféru mezi babičky a dědečky do Domova s pečovatelskou služkou v Lovosicích. S dramatizací scénky “V Betlémě není místo” mezi ně zavítali žáci 4.B Základní školy Antonína Baráka. Dramatizace příběhu o narození Ježíška. Svým vystoupením chtěli obyvatelům zpříjemnit adventní čas. Pro babičky a dědečka měli připravený drobný dáreček a přáníčko. Společně si zazpívali, a nakonec došlo i na společné fotografování.

Svým vystoupením žáci splnili slib, který babičkám dali při podzimní akci 72 hodin bez lhostejnosti – slib, že na ně před Vánocemi nezapomenou. A nezapomněli. Děti byly rády, že se se svými babičkami opět vidí. Všem bylo velmi příjemně, malí herci byli úžasní a babičky je odměnily potleskem. Na závěr opět padl slib, že se všichni společně sejdeme o Velikonocích.

Mgr. Helena Bušková

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.