Vánoční besídka 6.B

Vánoční vycházka 6. B – aneb testujeme, jestli nejsme z cukru!

V pátek v 8 ráno vyrážíme od školy směr „Psí bouda“, což je takové drobné tábořiště pod Lovošem. Cestou je mlha, ale neprší. Vzájemně se do kopce podporujeme, musíme to zvládnout, protože dárečky je potřeba si řádně zasloužit. Dorážíme na místo určení, děvčata připravují náš vánoční stromek a dárky, kluci zajišťují dřevo na oheň. Ve skupinkách se připravuje vše na pečení „hadů“ a buřtů. Po vánočním posilnění nám začíná trochu pršet, tak neváháme a jdeme se podívat, jaké dárečky nás pod stromkem čekají…

Výlet se nám povedl, jen toho deště na zpáteční cestu mohlo být méně. Ale něco za něco, někdo viděl poprvé mloka skvrnitého, někdo pekl „hada“, jiní zase buřta v zimě, někdo promokl až na kost nebo spadl do bláta…

Všichni jsme to zvládli, dobrodružství na nás může čekat i kousek za městem, čehož jsme se nebáli využít.

Za 6.B – Mgr. Hana Jansová

IMG_1480

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.