Svatý Valentýn v 5.A

Na oslavu svatého Valentýna jsme se pečlivě připravovali již dlouho dopředu. Po úspěchu z loňského roku, kdy jsme třídu zaplavili červenými a růžovými plyšáky, jsme přemýšleli, jak co nejvíce zaujmout.

Třídu jsme vyzdobili srdíčky různých velikostí, červenými krepovými mašlemi a nafukovacími balonky. Oblékli  jsme se do červeného nebo růžového  a hlavně jako bonus, jsme  na hlavách měli  červené pokrývky.  Chlapci jako praví gentlemani v kloboucích všech tvarů a velikostí.. Děvčata  – po vzoru anglických královských princezen  – si vlastnoručně vyrobila apartní kloboučky – úžasné. Jejich nápaditost a kreativita předčila všechna očekávání. Všechny kloboučky byly jedinečné a nádherné.

Všem jsme se moc líbili – dokonce se na nás  chodili dívat spolužáci z vyšších ročníků – jako odměnu za snahu a zodpovědný přístup jsme byli odměněni sladkou pochoutkou – mňam.

Celé dopoledne jsme si moc užili – nakonec jsme se společně s ostatními dětmi před školou vyfotografovali.

Svatý Valentýn v 5.A

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.