Úspěch ve futsalu – Fotbal ano – drogy ne!

ZŠ A. Baráka Lovosice se zúčastnila již pátého ročníku futsalové soutěže pro všechny základní školy v České republice, jejíž hlavní motto nalezneme v titulku tohoto článku.

Naši žáci „reprezentanti“ (M. Krogner, V. Kovář, D. Koutecký, J. Kovařík, D. Pokorný, J. Šmíd a V. Svoboda) prošli prvním kolem této soutěže a kvalifikovali se tak do kola druhého, které se konalo 12. prosince 2014 v Libochovicích, kde náš školní výběr narazil na domácí družstvo ZŠ J. E. Purkyně a dále na ZŠ Prokopa Holého Louny a ZŠ Terezín. Turnajem prošlo družstvo naší školy bez sebemenšího zaváhání a vůbec poprvé postoupilo do finále severočeské divize, což je pro nás futsalové nadšence na ZŠ A. Baráka veliký úspěch. Během ledna následujícího roku budou hoši usilovat o další postup mezi školní futsalovu elitu České republiky.

Držme chlapcům palce, sportu zdar a futsalu zvlášť.

Michal Kovář, učitel TV

http://litomericko24.cz/2014/12/17/fotbal-ano-drogy-ne/

Tento příspěvek patří mezi Napsali o nás. Uložte si trvalý odkaz.