Turisté poslali přání na Ježíškově cestě na Božím Daru

Den nám začal slunečním počasím. Cestou autobusem se spustil déšť, ale když jsme dorazili na Boží Dar, tak nás čekala pohádkově zasněžená krajina.

S natěšenými dětmi jsme se vydali na Ježíškovu cestu plnou zábavy a okolí. Zvolili jsme si zkrácený okruh (5,6 km). Ten má 7 zastávek, ke kterém jsme došli po vyznačených cestách. Zastávky jsme poznali podle pěkných domečků.

V každém na nás čekal zajímavý  úkol a Ježíškovi pomocníci. Cesta končila na náměstí, kde město pořádalo vánoční jarmark. Děti se pustily do nakupování dárečků a zároveň se i občerstvily. Oběd nám chutnal v místní restauraci. Výlet jsme zakončili vložením společného dopisu se svými přáními do Ježíškovy speciální poštovní schránky. Domů jsme odjížděli plni dojmů a zážitků.

Fotografie jsou zde:Turisté na Božím Daru

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.