Třídní výlet 6.A

Dne 14. 6. se naše třída vydala do JumpParku v Praze. Sraz byl v 7.40 h u hlavního nádraží v Lovosicích.

Do Prahy jsme jeli rychlíkem, takže jsme byli v kupé a cesta nám celkem rychle uběhla. Ve vlaku nás musela paní učitelka a pan učitel hodně napomínat, ale my jsme si to užili, zazpívali jsme si písničku S tebou mě baví svět a skvěle jsme si popovídali.

Když jsme dorazili do Prahy, tak jsme museli běžet na tramvaj, abychom ji vůbec stihli (rychlík měl totiž zpoždění). Pak jsme přestoupili ještě na autobus, který nás dovezl až před JumpPark.

Hurá, konečně jsme byli tu. Zde už bylo vše domluvené, dostali jsme klíčky od šatny, vyslechli pokyny k bezpečnému skákání a pak už jsme šli na to. Ještě jsme dostali trenéra, který nás naučil nějaká salta, atd. Někdo skákal s ním, někdo jak chtěl sám. Dokonce se k nám přidal pan učitel Drobný a paní učitelka Kozelková, na trampolínách skákali s námi. Před odchodem jsme udělali ještě pár společných fotek.

Opět nás čekala cesta autobusem a tramvají. Paní učitelka nás ještě dovedla před Paladium, kde jsme měli 20 minut rozchod. Zpáteční cestu vlakem jsme přežili, i když to byl „osobák“. Do Lovosic jsme přijeli v 15.30 h s krásnýma vzpomínkama. Všichni by tam chtěli jet i příští rok.

Aneta Nováková a Sofie Beránková, 6.A

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.