Školní družina navštívila zábavný park Mirákulum

Ve středu 22.6.2016 jsme se vypravili do zázračného světa Mirákulum. V zábavném parku je mnoho atrakcí, které nás velmi potěšily.

Nenechali jsme si ujít velkou trampolínu a lanové centrum. Dále děti měly možnost se dozvědět zábavnou formou zajímavosti o lese na naučné stezce, prohlédly si minizoo a některá zvířátka si mohly i pohladit.

Děti bloudily a zabloudily v přírodním bludišti, když se našly, tak následovalo občerstvení a oběd. S plnými bříšky odpočívaly a nechaly se osvěžit vodní mlhou.

Na závěr jsme prozkoumaly nepřehlédnutelnou dominantu Mirákula – dřevěný hrad, kde děti překonávaly visuté mosty, skluzavky, rozhledny a podzemní chodby. Nejmenší děti se vydováděly v kouzelné zemi prasátka Pigyho.

Všichni jsme odjížděli s pocitem příjemně stráveného dne. Výlet se vydařil a každý zážitek umocnilo i nádherné letní počasí.

Fotografie z celého dne jsou zde: Mirákulum se školní družinou

DSC01849

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.