Školní družina navštívila pražskou ZOO

Školní družina dnes vyrazila do pražské ZOO. Jde o moderní ZOO zahradu, která ukazuje zvířata v podmínkách, které se co nejvíce blíží k jejich přirozenému prostředí. Je tady pestrá kolekce zvířat z celého světa. Naše trasa vedla horní částí zoologické zahrady, šli jsme okolo pavilonu medvědů bílých, slonů, goril, tam jsme si dali první přestávku na svačinu s krátkým odpočinkem. Dále jsme viděli hrochy, žirafy, různé antilopy a jiná běhavá zvířátka. Poté jsme se přesunuli do spodní části zoologické zahrady, kde mají své výběhy např. pandy, tygři, levharti, gepardi, voliéry s různými ptáky, tučňáci, lachtani a jiná drobná zvířata. Mezitím následovala svačinka s nákupem suvenýrů.

Výlet se všem moc líbil a plni dojmů jsme nasedli do autobusů a vrátili se zpět domů.🥰🌞😀

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.