Školní družina navštívila indiánskou vesnici Rosehill

V sobotu se školní družina vydala do indiánské osady ROSEHILL. Počasí sice bylo chladnější, ale to nám vůbec nevadilo, neboť jsme se zahřáli při programu, který si indiáni pro nás připravili. A tak jsme se dozvěděli něco o životě indiánů, čím se živili, kde bydleli, jak a koho lovili a jiné zajímavosti.

Divadelní představení pojednávalo o návštěvě bílého muže u indiánského kmene, o lovu bizona a orla. Také jsme se naučili indiánskou píseň. K obědu jsme si opekli buřtíka. Odpoledne jsme vyráběli náramky, soutěžili v kvízu, stříleli lukem, závodili v namotávání želviček a na závěr si pomalovali obličej.

Domů jsme odjížděli spokojeni a nadšeni z příjemně stráveného dne.

Fotografie si můžete prohlédnout zde: Indiáni v Rosehill

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.