Seznamovací kurz žáků 6. tříd úspěšně za námi

V prvním týdnu vyrazili žáci nových 6. tříd na třídenní seznamovací pobyt do Roudnice nad Labem. V programu byla zařazena řada netradičních aktivit, jejichž cílem bylo seznámení žáků mezi sebou a třídním učitelem, zlepšení komunikačních dovedností a vzájemné spolupráce, a v neposlední řadě také budování důvěry.

Žáci úspěšně absolvovali různé seznamovací hry či „rozehřívací“ aktivity, hry s lanem, malý lanový park a hry na rozvoj důvěry.

Na závěr celého pobytu i v jeho průběhu se učili žáci vyjadřovat svůj názor tradiční i méně obvyklou formou hodnocení, zpětné vazby i sebereflexe. Ve svém osobním volnu byl také prostor na přehazovanou, vybíjenou, malování či lelkování v trávě s novými kamarády. Díky počasí jsme mohli trávit veškerý čas venku ve velice příjemných venkovních prostorách Hotelu BK Pod Lipou.

Děkujeme všem žákům za účast a výborné zvládnutí všech aktivit, které jsme pro vás připravili. Velké dík také patří rodičům, za potravinou podporu. Budeme se těšit na další akce a spolupráci s Vámi všemi.

Výběr fotografií z akce naleznete v Galerii. Pokud by měl někdo zájem o všechny fotky, pošlete po dítěti flashdisk a fotky Vám rádi nahrajeme.

Za tým instruktorů
Mgr. Hana Jansová

Fotogalerii naleznete: Adaptační kurz 6.A a 6.B

AP1

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.