Rozloučení se školním rokem a školní družinou

V pondělí odpoledne 26.6.2017 se na školním hřišti se uskutečnilo již tradiční rozloučení se školním rokem v ŠD i za účasti rodičů, pro které vychovatelky připravily občerstvení a napekly něco sladkého a slaného.

Zatimco se rodiče dobře bavili, tak jejich děti se urputně pustily do závodění, společného malování, hledání pokladu v písku a mnoho dalších her a soutěží. Za splnění všech disciplín dostaly děti sladkou odměnu a zchladily se nanukem.

Na závěr jsme si všichni opekli buřtíky. Akce se opět zdařila, počasí přálo a děti i s rodiči odcházeli spokojeně domů.

Vřelé poděkování patří všem učitelkám, které se této společenské akce zůčastnily formou pomoci při zajišťování jednotlivých disciplín. Vychovatelkám za přípravu a organizaci.

Rozloučení se školním rokem

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.