Projekt Velikonoce očima dětí

Po celý měsíc únor probíhala soutěž s názvem Velikonoce očima žáků 1. a 2. st. ZŠ, organizovanou panem učitelem J. Drobným.

Podle své fantazie žáci kreslili a malovali obrazy s velikonoční tematikou. Ty pak odevzdali a porota vyhodnotila 10 nejoriginálnějších obrazů žáků 1. stupně a 10 obrazů žáků 2. stupně. Ti se za odměnu zúčastnili výtvarného workshopu v Obrnicích pod vedením zkušené lektorky paní Hany Matuštíkové.

Seznámili se s různými technikami a konkrétně techniku monotyp si i vyzkoušeli. Někteří tak mohli poprvé pracovat s tiskařským lisem a vžili se do role opravdových umělců. Jejich krásná díla můžete vidět na chodbách školy po celý měsíc duben.

Fotografie z projektu Velikonoce očima dětí

 

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.