Představujeme turistický kroužek

V minulém školním roce zahájil na naši škole svou činnost turistický kroužek. Pro velký zájem dětí se letos kroužek opět otevřel a svou činnost zahájil již v měsíci září.

Díky Dotačnímu titulu Ústeckého kraje Volný čas 2015 získal kroužek finanční podporu 30 000,-Kč, která umožní dětem zažít v přírodě mnoho legrace za minimální částku. (Koncem školního roku 2014/2015 se v rámci dotace uskutečnil již první výlet na Právčickou bránu)

V září turisté vyjeli na víkendový pobyt do Chřibské. Výletu se zúčastnilo 30 dětí. Děti byly ubytované v chatkách v krásném prostředí rekreačního střediska Bajtlich. Houbařilo se, hrály se hry v lese, opékaly se buřty a součástí byl samozřejmě i pěší výlet chřibskými lesy. Dětem zpestřil pobyt ještě táborák a stezka odvahy. Děti si odvezly spoustu nových zážitků a mnoho věcných cen.

Všem se první podzimní výlet líbil a již se těší na další.

Podívejte se na fotografie ze zářijového turistického víkendu: http://zsabarakalovosice.rajce.idnes.cz/Turiste_na_Chribske_-_18._-_20.9._2015/

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.