Pomáháme

• V 2.A jsme se rozhodli v této nelehké době potěšit babičky z Domova důchodců Čížkovice a vyrobili jim andílky s vánočním přáním. Už jsou na cestě k nim a snad jim udělají radost.
  • Čtvrťáci z áčka se ukázali jako velmi štědří žáci, kterým záleží na zvířátkách. Přínosem různých potřebných věcí podarovali opuštěné pejsky z útulku v Žimu. Několik krabic plných dobrot, pytel plyšáků a plné tašky dek a ručníků – to vše poveze pan učitel Drobný po karanténě do útulku a s radostí a hrdostí na své žáky předá do rukou opatrovnic a pečovatelek. Žáci také vytvořili cedule s přáním a obrázky. Třída doufá, že se situace na jaře uklidní a bude moci za pejsky osobně vycestovat.
  • Dnes se k pacientům litoměřické nemocnice dostaly dárečky a přáníčka od žáků 1.A a 4.B. Ty vytvořili v rámci projektu ,,72 hodin proti lhostejnosti“. Věříme ,že jim dárečky udělaly radost.

Tento příspěvek patří mezi Pomáháme. Uložte si trvalý odkaz.