Policie ČR v přípravné třídě

30. května naši přípravnou třídu navštívili policisté. Povídali si s dětmi o bezpečnosti v silničním provozu, o práci policie a byli potěšeni, že děti znají číslo 112, na kterém se mohou dovolat pomoci.

Nezůstalo jen u povídání. Policisté s sebou přivezli množství policejní výstroje, kterou si děti mohly vyzkoušet. Prohlédly si policejní auto, ve kterém je mnoho zajímavostí a i dveře, kterou nejdou zevnitř otevřít. Vše budilo množství pozornosti. Asi po hodině se za zvuku policejního majáku s námi policisté rozloučili a odjeli.

Návštěva policistů tak doplnila sérii dřívějších návštěv v hasičské zbrojnici a na stanovišti záchranné služby, kde nám byl podrobně ukázán sanitní vůz a zodpovězeno množství zvědavých otázek. Všem, kteří nám při těchto setkáních ochotně věnovali čas, velmi děkujeme.

Mgr. Jana Zalabáková

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.