Podzimní poznávání rostlin

Lípa srdčitá, katalpa trubačovitá nebo javor babyka – tak s takovými  a podobnými botanickými výrazy se dnes v Litoměřicích potýkali žáci ze Základní školy Antonína Baráka. Letos se této zajímavé a poučné soutěže účastnili i žáci za 4.B  a  5.B. Celých 14 dnů se pečlivě připravovali a poznávali  zástupce rostlinné říše vystavené na chodbě školy. Vše si pečlivě zaznamenávali, fotografovali a kreslili. Své nabyté vědomosti dnes předvedli. Všichni se moc snažili a jejich reprezentace školy byla opravdu pěkná.

            Celé třídní kolektivy svým zástupcům – Barunce Zavadilové, Zuzance Megové, Honzíkovi Hossingerovi, Ivanu Rybjanskému, Leonce Šleierové a Kačence Vorlíčkové   – držely palce.

Zaslouží velikou pochvalu.

                                                                                               Mgr. Helena Bušková

           

 

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.