Ozdravný pobyt v Itálii

Vážení rodiče, zde je vzkaz od žáků z Itálie: Obě skupiny dojely vpořádku. Je sluníčko a teplo!

Moře je teplé a azuro 😀

14.6. Ráno děti měly vydatnou snídani. Malé děti soutěžily u moře ve stavbě z písku, poté šly na výlet do města. Velcí měli sportovní večer. Večeře – uzené maso, bramborový knedlík se špenátem, předkrm italské špagety.

15.6. Přidány nové fotografie! 2. stupeň měl večer výlet do Riccione. Malí měli sportovní večer. Koupání v moři 😀

Vzkaz od Mgr. Daniely Deusové a  Mgr. Zuzany Kuchařové:

Máme se krásně. Koupeme se, i když slunce svítí málo. Byli jsme na nákupech, odehráli jsme turnaj v přehazované a měli jsme také soutěž o nejhezčí hrad z písku. Ve středu nás čeká výlet do San Marina a ve čtvrtek jedeme na miniatury. Všichni vypadají spokojeně a jsou zdraví! Všichni moc pozdravují rodiče!

16. 6. Dnes se děti koupaly v moři, měly gymnastiky v moři, soutěž v běhu a v petanque.

17.6. Včera večer byla veliká bouřka a dnes pršelo. Zítra by již mělo svítit sluníčko. Děti i učitelé  zdraví!!! Odpoledne byly děti v San Marinu.

18.6. Dnes výlet na miniatury. 8 dětí s paní ředitelkou zůstalo u moře. Přidány nové fotografie – děti našly nového kamaráda, už je na zahradě a bude hlídat v zahradě. Přidány fotografie z podvečerního výletu do města.

Sledujte – http://zsabarakalovosice.rajce.idnes.cz/Ozdravny_pobyt_Italie_2015

20.6. Děti se chystají na odjezd. Malé děti se šly koupat, velcí do města. V 18:00 vyjíždí na cestu domů. Návrat zřejmě mezi 8:30 a 9h. Bude upřesněno.

 

Více fotografií naleznete:

http://zsabarakalovosice.rajce.idnes.cz/Ozdravny_pobyt_Italie_2015

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.