Online besedy v 8. třídách

V 8. třídách se již podruhé podařilo uspořádat besedu s odborníkem. 

První besedu uspořádal pro žáky pan učitel Dominik Simon. Žáci se v rámci hodiny zeměpisu  zúčastnili online přednášky s Petrem Pavlišem. Člověkem, který aktuálně žije v Norsku, kde získal/získává studijní, pracovní i cestovatelské zkušenosti. Žáci během online přednášky zjistili, jak se v Norsku žije, jací jsou místní obyvatelé, jak vzniká polární záře, jaký je život za polárním kruhem, jaké to je, dávat si ranní kávu v -20 °C, ale také jak studují žáci v Norsku, jaké to je, fotit soba daleko na severu a spoustu dalších zajímavých informací. 

Druhou besedu uspořádala paní ředitelka Daniela Deusová. Tentokrát proběhla v rámci občanské výuky a hostem online hodiny byl kriminalista Mgr. Zdeněk Bárta. Tématem byla kriminalita, tzn. páchání přestupků a trestních činů. Hlavně se zaměřením na dětskou kriminalitu a kriminalitu mladistvých.

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.