Oddělení ŠD 4 a ŠD5 vyrazila do Prahy

Páteční pololetní prázdniny využila ŠD4 a ŠD5 na pěkný výlet do Prahy. Navštívili jsme Království železnic, kde je k vidění spousty modelů mašinek. A samozřejmě nejen to. Je zde také opravdová formule, výstava Igráčků, modely sestavené z Lega, autodráhy a plno dalších aktivit. Nejvíce však děti lákalo hrát si na strojvedoucího, řidiče, průvodčího ve funkčních simulátorech opravdových dopravních prostředků. Mačkat spoustu těch tlačítek, to už je opravdu zážitek. Děti si také zopakovaly pravidla bezpečného pohybu v dopravě v programu Chodec ve městě. A když už jsme byli v Praze a času bylo ještě dost, nemohli jsme si nechat ujít prohlídku Staroměstského orloje, svatého Václava a Muzea na Václavském náměstí. A teď už rovnou zas k mašině, která nás doveze domů🚂

 

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.