Mezinárodní den dětí ve školní družině

Oslava MDD.
Všechna oddělení školní družiny se sešla 30. 5., aby společně s rodiči oslavila MDD a trochu se rozloučila s uplynulým školním rokem. Akce proběhla v tělocvičně školy, neboť nám počasí nepřálo, ale o zábavu jsme nechtěli přijít.
Dorazil k nám iluzionista David Cordero Kozlok. Děti byly natěšené a zároveň zvědavé, co je čeká. Jen co se Cordero se všemi přivítal, začala opravdová show. David nám předvedl žonglování, kouzlení a předtancování. Poslední tanec byl dokonce s rodiči. Po představení si děti mohly pochutnat na dobrotách, které pro ně přichystali rodiče a vychovatelky.
Na závěr bychom rády poděkovaly rodičům, kteří se akce zúčastnili a především těm, co přispěli svými dobrotami, moc děkujeme. Jídla bylo tolik, že nám zbylo na zítřejší svačinku v družině. Mňam.

 

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.