Lyžařský výcvik 21. – 28.1. 2021

Vážení rodiče, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za to, že umožníte svému dítěti účast na lyžařském kurzu. Jeho přihlášením přispějete k tomu, že bude naplněn dostatečný počet žáků, a tím umožněno uskutečnit tento kurz. Zasíláme informace týkající se kurzu. Finanční částku 5.800,-Kč máte možnost splatit v měsíci říjen – leden. Rozhodně do konce listopadu potřebujeme minimální zálohu 2.500,-Kč od každého žáka na zaplacení zálohy majiteli objektu.

V ceně není zahrnuto jízdně na vleku. Na vleky postačí žákům 1.500,-Kč (k dispozici mají celý lyžařský areál Čenkovice + Červená voda, vyhřívanou sedačkovou lanovku s bublinou, 2 km dlouhou sjezdovku). Začínajícím  lyžařům doporučujeme 1.000,-Kč.

Chata Vigona, kde se kurz uskuteční, se nachází přímo na sjezdovce (v celém objektu budeme sami).

 Žáci by si měli s předstihem zajistit lyžařské vybavení a oblečení (lyže, lyžařské boty, helma, lyžařské brýle, lyžařská či zimní bunda, oteplovačky, rukavice, čepici, šálu). Lyže a lyžařské boty lze v omezeném množství zapůjčit ve škole.

                Vzhledem k současné hygienické situaci bude kapacita kurzu menší, než bylo v minulých letech zvykem. Pokud by došlo v návaznosti na vládní nařízení ke zrušení kurzu, budou všechny zálohy navráceny.

Další pokyny dostanou žáci začátkem prosince.

Přihláška: Lyžák 2021

 

 

                                                                                                 

Soubory ke stažení

lyzak-2021-2.pdf (259 KB)

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.