Lyžařský výcvik 2023

Kde? CHATA VIGONA, 561 64 Čenkovice. Chata se nachází přímo na sjezdovce (v celém objektu budeme sami).
Kdy?  27. 1. – 3. 2. 2023
Cena kurzu: 6.800,-Kč včetně dopravy. Hradit můžete zálohově od září do ledna. Rozhodně do konce listopadu potřebujeme minimální zálohu 4.000,-Kč od každého žáka na zaplacení zálohy majiteli objektu.

Kolik Kč si připravit na jízdné na vleku? Na vleky obvykle stačilo žákům 1.500,-Kč (k dispozici mají celý lyžařský areál Čenkovice + Červená voda, vyhřívanou sedačkovou lanovku s bublinou, 2km dlouhou sjezdovku), začínajícím lyžařům stačilo 1.000,-Kč. Pro zimní sezonu 2022/2023 zatím není ceník k dispozici.

Žáci by si měli s předstihem zajistit lyžařské vybavení a oblečení (lyže, lyžařské boty,
helma, lyžařské brýle, lyžařská či zimní bunda, oteplovačky, rukavice, čepici, šálu). Lyže a
lyžařské boty lze v omezeném množství zapůjčit ve škole.

Pokud by došlo v návaznosti na vládní nařízení ke zrušení kurzu, budou všechny
zálohy navráceny.

Bližší informace: Ing. Martina Kubánková, vedoucí lyžařského výcviku

Přihláška: Lyžák 2023

lyzak-2023.pdf (262 KB)

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.