Město Lovosice podpořilo náš letní tábor

Opravdu vydařený týden plný nevšedních zážitků mají za sebou žáci naší školy. Školní družina uspořádala pro 46 dětí 1. stupně letní tábor v Bartošově Peci v Českém ráji.

Děti se vydaly na dobrodružnou cestu po světě. Slíbily totiž kapitánu Kormoránovi, že mu zkusí najít ztracený amulet. Jejich cesta byla strastiplná. Musely překonat řadu nebezpečí a nástrah. Malí cestovatelé navštívili Ameriku, Afriku, Asii, Antarktidu a Austrálii. V Americe pátrali po zločinci, který vykradl banku, a kovbojovi pomáhali dojit krávy. V Asii chytali brouky a darovali je jako exponáty do muzea. Vedle hledání amuletu děti vyzkoušely řadu sportů, pluly na raftech, lezly po horolezecké stěně, střílely z luku a laserové malorážky.

A podařilo se dětem najít ztracený amulet? Samozřejmě! S hrdostí ho ukázaly kapitánu Kormoránovi, který je osobně na samotném konci tábora navštívil, poděkoval jim za odvahu a pomoc, obdaroval je diplomy a medailemi.

Závěrem chceme poděkovat všem dětem a jejich skvělým rodičům, kteří tábor materiálně podpořili a po celou dobu tábora dětem fandili. Děkujeme i sehranému týmu vedoucích, který tábor po celý rok připravoval, a samotnou realizaci tábora si s dětmi užil.

Tábor byl též spolufinancován z dotačního titulu Sport a volný čas 2021 města Lovosice.

Věříme, že tím byla zahájena nová tradice letních táborů na naší škole.

Tento příspěvek patří mezi Novinky, Školní projekty a granty. Uložte si trvalý odkaz.