Hospic Sv. Štěpána Litoměřice děkuje za podporu

Přišel nám do školy email:  Vážení přátelé, ředitelé, ředitelky, učitelé, učitelky, vychovatelky, trenéři, trenérky,

ještě jednou moc děkujeme za vaše sportovní aktivity, do kterých jste zapojili vaše žáky, studenty či svěřence, a za podporu hospice „během, pohybem i finančním darem“ 😊

Na školách se běhalo již od konce dubna, některé školy začaly dokonce už v březnu 🙂 Bylo vás 27 škol, školek či sportovních klubů. Celkem asi 4000 běžců různého věku. Společně jste podpořili hospic neuvěřitelnou částkou 271 935 Kč. To je o sto tisíc více, než vloni a skoro 1/5 celkového výtěžku z běhu pro hospic.

Jste naší velkou pomocí.

Každá kapka pomáhá a každý, kdo pomáhá je vítěz. Ceníme si všech, kdo se jakkoliv zapojili a přispěli jakoukoliv částkou.

Pro více informací klikněte zde: Podpora hospice

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.