Historický úspěch mladých házenkářů a naši žáci byli u toho!

Někteří naši žáci hrající házenou za oddíl HK FCC Lovosice v kategorii mladších žáků se zúčastnili z jednoho největších mezinárodních mládežnických turnajů Prague Handball Cup 2018 konaný o velikonoční svátky 30.3. – 2.4. v Praze.

Na tomto turnaji v kategoriích od minižáků až po starší dorost startovalo celkem 627 týmů z 25 zemí. V kategorii mladších žáků startovalo 76 týmů. Po velkých bojích v 11 zápasech ani jednou neprohráli a přivezli si vítězný pohár se zlatými medailemi.

Je to pro místní oddíl házené a město Lovosice velká vizitka úspěchů. Tento turnaj se pořádá každoročně od roku 1992 a v této kategorii je to pro oddíl první takovýto úspěch!

Srdečně gratulujeme!!!!

Tento příspěvek patří mezi Kronika. Uložte si trvalý odkaz.