Charitativní běh podpořil handicapovaného chlapce

Naše škola v pátek 16. června ve spolupráci s Nadační fond Děti dětem uspořádala v lesoparku Osmička charitativní běh na podporu Jáchymka Česala. Během celého dopoledne naši žáci a pedagogičtí pracovníci postupně obíhali okruh dlouhý 500m. Snažili jsme se o co největší počet účastníků na tomto okruhu, jelikož na základě domluvy s naším hlavním sponzorem Koupelny Lovosice nám bude za každý 1km věnována částka 50Kč.
Každý účastník běhu získal v cíli symbolickou placku, vodu ( od Základní škola Antonína Baráka Lovosice a Indorama Ventures ), jablka darována Ovocnářství Ploskovice – farma Petráskovi a košík jahod pro celou třídu. Ty nám poskytla Jahodárna Brozany.
Všem sponzorům mooooooc děkujeme.
Velkou radost nám udělal Jáchymek se svou sestřičkou, maminkou a třídou. Ti se na nás totiž přijeli dopoledne podívat, aby podpořili naše žáky v běhu .
Moc děkujeme všem učitelům, paním asistentkám a žákům, kteří se běhu zúčastnili.
CELKOVÝ POČET ÚČASTNÍKŮ SE TOTIŽ DOSTAL K ČÍSLU 328 .

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.