Automat na zdravou svačinku

V přízemí školy byl v pátek nově instalován školní automat Happysnack, ve kterém si mohou žáci zakoupit drobné občerstvení.  V automatu jsou nabízeny jen zdravé výrobky,  které odpovídají svým složením tzv. pamlskové vyhlášce a principům zdravé a nutričně vyvážené dopolední svačině školáka. Jedná se o výrobky jako např. ochucená mléka, lisované šťávy, ovocné tyčinky, cereální výrobky, nápoje atd.

Do automatu se nedávají žádné peníze, je na speciální kartu, která se vydává v kanceláři zástupce ředitele školy.

Rodiče mají možnost ovlivnit výši denního limitu a druhy výrobků, které mohou žáci z automatu koupit. Další informace naleznete na www.happysnack.cz.

Věříme, že instalace automatu na zdravou svačinku povede ke spokojenosti našich žáků i našich rodičů.

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.