Ozdravný pobyt v Chorvatsku 2023

Vážení rodiče,

dle projeveného zájmu a po zkušenostech z předchozích let jsme se rozhodli uspořádat pobytový zájezd do Chorvatska. Ubytování máme zajištěno v Pensionu ALDOMAR, kde bude ubytována pouze naše škola. Zájezd je určený pro žáky, kteří nemají výchovné problémy (ředitelská důtka, 2. stupeň z chování).

Termín zájezdu: 16. – 25. 6. 2023

Cena: 8.890,-Kč + pojištění 300,-Kč (30,-Kč/den) zahrnuje pobyt na 7 nocí včetně stravy (plná penze) a dopravy (klimatizovaný autobus).

Místo: Chorvatsko – Biograd na Moru – Pension ALDOMAR – apartmány pro 4-6 osob, penzion se nachází cca 200 m od moře.

Vedoucí kurzu: Martina Kubánková

Další doprovod: Daniela Deusová, Petra Mikšová, Michaela Straková, Marcel Čerňanský

Zdravotník: Blanka Fišerová

Biograd na Moru je turistická metropole zábavy a nekonečných pláží. Jedná se o typické středomořské chorvatské městečko ležící 25 km jižně od Zadaru. Pláže, které jsou ohodnoceny modrou vlajkou, mají stín a pozvolný vstup do moře, jsou štěrkovité s betonovými platy. Ubytování se nachází mimo rušnou část města, cca 200 m od pláže. Centrum města a hlavní pláž jsou vzdáleny od penzionu asi 10 minut chůze.

Záloha: min 3.500,-Kč do 31. 3. 2023

Cestovní doklad: žáci musí mít platný cestovní pas – konec platnosti cestovního pasu nesmí být dříve než 22. 12. 2023

O dalších podrobnostech zájezdu Vás budeme informovat.

Přihlášku odevzdejte v kanceláři školy pí. hospodářce Strakové.

Závazná přihláška Chorvatsko

zavazna-prihlaska-chorvatsko-3.doc (183 KB)

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.