Archiv dne: 25.9.2023

Elektronické platby

Nově zavádíme možnost bezhotovostních plateb. Zde je ke stažení návod. Bližší informace u svých třídních učitelů. NávodPLATBY

Zařazeno v Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Elektronické platby

O recyklaci hravě

O recyklaci elektrospotřebičů se dnes dozvěděli mnoho nového naši žáci třetích tříd. Praktické ukázky, kvíz a hlavně nafukovací dráha všem zpestřily pondělní dopoledne a obohatily naše vědomosti v oblasti ekologie.

Zařazeno v Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O recyklaci hravě

3.C poznala Městský úřad Lovosice

V rámci prvouky navštívili žáci 3.C městský úřad v Lovosicích. Pan místostarosta Jiří Motl seznámil děti s jednotlivými odbory, jejich funkcemi a důležitostí pro rozvoj města. Velice děkujeme za poučnou prohlídku a malé dárečky.

Zařazeno v Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3.C poznala Městský úřad Lovosice