Žáci 5. A a 3. B se zúčastnili programu ekologického střediska Sever s názvem „Život v rybníce“. Pod vedením zkušeného lektora zkoumali vodní organismy, které lovili v rybníce i potoce, a následně je pozorovali pod mikroskopem. Seznamovali se s živočichy žijícími ve vodním prostředí i v jeho okolí a poznávali jejich charakteristické znaky a způsob života. Součástí programu byla také výroba zkamenělin, která navázala na poznávání místní krajiny s vápencovým podložím.
Sady pionýrů 361/4
410 02 Lovosice
Datová schránka: q2p3c7e