V Lovosicích se konalo okresní kolo v atletice, do kterého postoupily čtyři žákyně z 1. stupně. Během celého dne podávaly skvělé výkony a s velkým nasazením bojovaly o co nejlepší umístění.
I když se jim nepodařilo dosáhnout na medailové pozice, zaslouží si velkou pochvalu za reprezentaci školy.
Sady pionýrů 361/4
410 02 Lovosice
Datová schránka: q2p3c7e