Naši chlapci i děvčata dnes předvedli skvělý výkon na okresním finále ve vybíjené, které se konalo v Litoměřicích. I přes velmi náročné souboje si oba týmy vybojovaly krásné 3. místo.
Díky jejich nasazení a bojovnosti tak do školních vitrín přibyly hned dva poháry!
Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Těšíme se na další sportovní úspěchy!
Sady pionýrů 361/4
410 02 Lovosice
Datová schránka: q2p3c7e