V úterý naši žáci 2. stupně vyběhli na Osmičku podpořit charitativní akci Běh pro Hospic.
Po poctivé rozcvičce už nic nebránilo vyrazit na trať.
Společně se podařilo vybrat krásných 3 750 Kč. Děkujeme všem běžcům i podporovatelům za skvělou atmosféru a pomoc dobré věci.
A pokračujeme dál – příští týden se zapojí také žáci 1. stupně, takže konečná částka ještě není finální.
Sady pionýrů 361/4
410 02 Lovosice
Datová schránka: q2p3c7e