Lyžařský kurz

Vážení rodiče, situace s plánováním všech kurzů je nyní složitá, ale i přesto chceme být připraveni na dobu, kdy se situace s COVID-19 zlepší. Dovolte nám, abychom Vám poděkovali za to, že umožníte svému dítěti účast na lyžařském kurzu. Jeho přihlášením přispějete k tomu, že bude naplněn dostatečný počet žáků a tím umožněno uskutečnit tento kurz.

Zasíláme informace týkající se kurzu. Finanční částku 4.800,-Kč máte možnost splatit v měsíci říjen – leden. Rozhodně do konce listopadu potřebujeme minimální zálohu 1.500,-Kč od každého žáka na zaplacení zálohy majiteli objektu.

V ceně není zahrnuto jízdně na vleku. Na vleky postačí žákům 1.200,-Kč. Začínajícím lyžařům 800,-Kč.

Chata Vigona, kde se kurz uskuteční, se nachází přímo na sjezdovce (v celém objektu budeme sami).

Žáci by si měli s předstihem zajistit lyžařské vybavení a oblečení (lyže, lyžařské boty, helma, lyžařské brýle, lyžařská či zimní bunda, oteplovačky, rukavice, čepici, šálu). Lyže a lyžařské boty lze v omezeném množství zapůjčit ve škole.

Vzhledem k současné hygienické situaci bude kapacita kurzu menší, než bylo v minulých letech zvykem. Pokud by došlo v návaznosti na vládní nařízení ke zrušení kurzu, budou všechny zálohy navráceny.

Další pokyny dostanou žáci začátkem prosince.

Mgr. Daniela Deusová, ředitelka školy a  Matěj Lačný, vedoucí lyžařského výcviku

lyžařský výcvik – přihláška

lyzak-2021.doc (141 KB)

Tento příspěvek patří mezi Novinky, Připravujeme, Pro rodiče. Uložte si trvalý odkaz.