Lyžařský kurz pro žáky 2. stupně – 24. 1. – 31. 1. 2020 – cena 4200,-

Vážení rodiče,

    dovolte nám, abychom Vám poděkovali za to, že umožníte svému dítěti účast na lyžařském kurzu. Jeho přihlášením přispějete k tomu, že bude naplněn dostatečný počet žáků, a tím umožněno uskutečnit tento kurz.

    Zasíláme informace týkající se kurzu. Finanční částku 4200,- máte možnost splatit v měsíci září – leden. Rozhodně do konce října potřebujeme minimální zálohu 1.500,- Kč od každého žáka na zaplacení zálohy majiteli objektu.

    V ceně není zahrnuto jízdné na vleku. Na vleky postačí žákům 1.200,- Kč. Začínajícím lyžařům 800,- Kč.

    Chata Vigona, ve které se kurz uskuteční, se nachází přímo na sjezdovce.

    Žáci by si měli s předstihem zajistit lyžařské vybavení a oblečení (lyže – nutné seřízení ze servisu, lyžařské boty, helma, lyžařské brýle, lyžařská či zimní bunda,, oteplovačky, rukavice, čepici, šálu). Lyže a lyžařské boty lze v omezeném množství zapůjčit ve škole.

   Mgr. Marta Klimtová,   vedoucí lyžařského kurzu

Prihlaska LV

Soubory ke stažení

prihlaska-lv.docx (180 KB)

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.