Informace – ZÁPIS DO 1. TŘÍD 2021/2022

Informace k zápisu do 1. tříd 2021/2022

Vážení rodiče, v tuto chvíli zpracujeme Vaše žádosti. A už se nemůžeme dočkat setkání s Vámi a s Vašimi dětmi.

Máte- li nějaký dotaz, kontaktujte nás na telefonu 416 532 265 nebo na emailu: zapis@zsabaraka.cz.

O tom, zda jsme Vaše dítě do naší školy přijali či nepřijali, se dozvíte  z rozhodnutí ředitele školy. Toto rozhodnutí bude zveřejněno na webových stránkách  a na vývěsce školy. Vše bude zveřejněno pod registračním číslem, které jste obdrželi v elektronické přihlášce. V případě nepřijetí obdržíte rozhodnutí se zdůvodněním poštou. Rozhodnutí o odkladu bude doručováno osobním převzetím (po předchozí dohodě) či poštou, povolení odkladu nespadá do správního řízení.

Zde jsou kritéria pro přijetí žáků do 1. třídy ve školním roce 2020/2021: KritériaZÁPIS

Děkujeme všem rodičům za spolupráci. Těšíme se na Vás.       Vedení školy

Soubory ke stažení

kriteriazapis.pdf (256 KB)

Tento příspěvek patří mezi Novinky. Uložte si trvalý odkaz.